Razem na święta

Projekt ph. Razem na święta

Podziękowanie

      Zakończyliśmy realizację projektu Razem na święta. Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom oraz Rodzicom, którzy przyłączyli sie do naszej akcji. Kochani, dzięki Waszemu zaangażowaniu powstało wiele ciekawych prac.  Dziękujemy za wszystkie. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym wykorzystane zostały wykonane prace.


Razem na święta

        Pandemia pokrzyżowała plany już nie raz i nie dwa. Musimy wiele zmieniać w naszym życiu, by ustrzec przed nią siebie i innych. W tych okolicznościach nie poświętujemy wspólnie w szkole. Ale i tak możemy być razem. "Razem na święta" to hasło nowego projektu. Zapraszamy Was do udziału w nim. Pokażcie, że koronawirus tym razem planów nam nie pokrzyżuje. 
Co możecie zrobić: 
 1. Wykonać kartę świąteczną (do 10 grudnia). 
2. Przygotować prezentację "Święta Bożego Narodzenia w innych krajach" (do 15 grudnia). 
3. Sfotografować wykonaną przez siebie ozdobę świąteczną lub przystrojone na Święta miejsce w domu (zdjęcia prześlijcie nam do 15 grudnia). 
4. Nagrać film z odśpiewanymi kolędami (do 15 grudnia). 
5. Upiec pierniki, ozdobić je, poczęstować innych – zdjęcia prześlijcie do nas do 15 grudnia). 
6. Napisać opowiadanie, wiersz, bajkę albo wymyślić oryginalny przepis - "Moje Boże Narodzenie" (prześlijcie do nas do 15 grudnia). 
7. Wziąć udział w zbiórce darów dla zwierząt ze schroniska (do 30 grudnia). 

To są nasze propozycje  do wyboru przez Was, a wszystko w zależności od zainteresowań, możliwości i oczywiście chęci. W razie wątpliwości, pytajcie. Będziemy pomagać.
 
Zapoznajcie się z harmonogramem poniżej.